Uitslagen op uitslagen.nl

Lenteloop 2017

Jongens tot 9 jaar 5 km  
1 Joel Wursten 0:29:40
2 Robin Dunnink 0:29:44

 

Jongens tot 12 jaar 5 kilometer

 
1 Jorn Smalbrugge 0:24:48
2 Jeffry Scherpenkate 0:25:47
3 Wibe de Jong 0:29:43
4 Jefta Pierik 0:29:46
5 William Kamphof 0:30:30
Jongens tot 12 jaar 10 kilometer  
               1 Rick vd Stege 0:52:57
Meisjes 13 tot en met 15 jaar  
1 Kris Wieringa 0:24:46
2 Noor Wieringa 0:24:58
3 Quinten Meerveld 0:27:14
4 Tygo Hoogenkamp 0:28:25
Dames t/m 49 jaar  5 kilometer  

1

2

 

Erika

Lois

 

Bremer

Hofsink

0:21:54

0:22:52

3 Alien van Zijtveld-Paarhuis 0:24:08
4 Vera Paarhuis 0:25:54
5 Celeste Bloemhof 0:26:23
6 Annelie van Dalfsen 0:26:57
7 Sophie vd Belt 0:27:07
8 Jenneke Bouwman 0:27:08
9 Roos Regelink 0:27:59
10 Leisbeth Zwarteveen 0:28:25
11  Marieke Voerman 0:28:48
12 Laura van Leusen 0:28:53
13 Diana van Leusen 0:29:07
14 Marlies van Leusen 0:29:18
15 Mieke Pastoor 0:29:50
16 Amber Visscher 0:30:29
17 Heleen vd Berg 0:31:16
18 Jari Pol 0:33:00
Dames t/m 49 jaar 10 kilometer  
1 Maud Tol 0:50:50
2 Ilse Overgoor 0:52:52
3 Annemieke Wursten 0:54:39
4 Klazien Veerman 0:56:21
5 Marjolijn Enter 0:56:43
6 Wilke Feenstra 0:56:55
7 Jeanette Mussche 0:58:09
8 Ria Smalbrugge 0:59:16
9 Margreet Palland 1:02:46
10 Wendy Kamphof 1:03:35
Heren  t/m 49 jaar 5 kilometer  
1 Bert Smit 0:21:16
2 Martie Boezelman 0:21:32
       
3 Johan Dunnink 0:23:51
4 Bernard Maandag 0:24:09
5 Theo Wieringa 0:24:58
6 Niels Maris 0:25:55
7 Dennie ter Bruggen 0:26:59
8 Andries Feenstra 0:30:54
9 Boudewijn van Rees 0:30:54
10 Paul de Jong 0:33:00
11 Hendrik Jan de Koning Gans 0:34:57
Heren t/m 49 jaar 10 kilometer  
1 Henk Smalbrugge 0:35:48
2 Tijmen ten Klooster 0:43:14
3 Eddie vd Berg 0:43:35
4 Bas Anemaet 0:44:18
5 Hanno Kelder 0:45:55
6 Joris Diehl 0:46:04
7 Jeroen Luth 0:48:14
8 Jacco Pleijsier 0:49:34
9 Pascal Frederiks 0:51:49
10 Rick van Dijk 0:52:07
11 John van Dijk 0:52:57
12 Jan Kamphof 0:56:36
13 Gerben Palland 0:56:49
Heren t/m 49 jaar 10 Engels Mijl  
1 Henry Visscher 1:00:18
2 Roel van der Steege 1:04:13
3 Michiel Huzen 1:05:19
4 Rolf vd Graaf 1:05:40
5 Edwin Wallinga 1:10:18
6 Waling Meyer 1:14:15
7 Olaf Prins 1:14:53
8 Harro Veerman 1:16:32
9 Hans Slurink 1:26:50
Dames 50 jaar en ouder 5 kilometer  
1 Gerda Kijk id Vegt 0:28:07
2 Foekje Pol 0:33:00
Dames 50 jaar en ouder 10 kilometer  
1 Femmie Tuin 0:54:19
2 Dinie Overmars 0:56:55
3 Willemien Schuttebelt 1:03:21
4 Annelies Dijkema 1:04:49
Heren 50 jaar en ouder 5 kilometer  
1 Gert Hoogenkamo 0:28:25
2 Fernand ten Klooster 0:29:16
3 Jan Arend Visscher 0:30:30
Heren 50 jaar en ouder 10 kilometer  
1 Klaas Arkema 0:43:40
2 Frits Bouwkamp 0:48:24
3 Kees Regelink 0:48:34
4 Henk Kruidhof 0:48:50
5 Henk Korterink 0:48:58
6 Jeroen Schippers 0:50:54
7 Jan Boschman 0:54:12
8 Klaas Jan Louw 0:54:23
9 Klaas Dijkema 0:56:40
Heren 50 jaar en ouder 10 Engelse Mijl  
1 Roelof Sondaar 1:15:50
2 Henk Winkelaar 1:29:54
3 Wichem Westholt 1:32:39
4 Henk van Dijk 1:33:42

Oliebollenloop 2016

1 ronde; heren    
nr Voornaam Achternaam Tijd
1 Jorn Smalbrugge 0:14:29
2 Jefta Pierik 0:14:56
3 Joel Wursten 0:16:40
4 Robin Dunnink 0:17:30
5 Rens Wursten 0:17:35
6 Levi Wursten 0:21:22
1 ronde; dames    
1 Anna vd Stege 0:15:55
2 Lies Zwarteveen 0:16:49
3 Eline Meijerink 0:17:18
4 Jacqeline Lindeboom 0:18:25
5 Wil vd Vegt 0:19:00
6 Vera Rijkhoek 0:20:00
7 Hennie Kelly 0:20:00
       
2 ronden; heren    
nr Voornaam Achternaam Tijd
1 Dennis de Vries 0:18:45
2 Henri Visser 0:21:37
3 Klaas Arkema 0:26:48
4 Dennis Borgmeijer 0:27:00
5 Henk Kruidhof 0:28:52
6 Lambert Akkerman 0:30:12
7 Walter Snijder 0:31:54
8 Ben Schimmel 0:32:03
9 Niels Maris 0:32:03
10 Johan Dunnink 0:32:30
11 Albert Grolleman 0:34:18
12 Bert Jan Bos 0:34:25
13 Mark vd Werf 0:34:37
14 Arjan Meijerink 0:36:36
15 Rick vd Stege nb
2 ronden; dames    
1 Demi de Vries 0:18:45
2 Annemieke vd Beek 0:31:20
3 Ilse Overgoor 0:31:34

4

5

6

7

Dinie

Wike

Liny 

Anna

Overmars

Feenstra

Tempelman

Bosman

0:32:20

0:32:20

0:32:20

0:33:05

8 Jeanette vd Berg 0:33:12
9 Mirjam van Dalfsen 0:33:12
10 Annelie van Dalfsen 0:33:12
11 Klazien Veerman 0:33:55
12 Janieck Meijerink 0:34:06
13 Danielle Meijerink 0:34:10
14 Gerda Kijk id Vegte 0:34:20
15 Louise Admiraal 0:34:45
16 Hermien Prins 0:35:15
17 Henriette Snijder 0:35:27
18 Ellis Bijker 0:35:30
19 Jansje Harmers 0:36:27
20 Rita Bellemaat 0:36:38
21 Karin Nijlant 0:36:57
22 Bianca vd Berg 0:38:57
23 Corina Vrieling 0:38:57
24 Marjan Meijerink 0:53:55
25 Janneke Verhagen nb
26 Els Evenboer nb
27 Celeste Bloemhof nb
       
28 Anke Rumpf nb
29 Willemien Weits nb
30 Jet Schoemaker nb
       
3 ronden; heren    
nr Voornaam Achternaam Tijd
1 Pieter Lassche 0:34:32
2 Maas vd Molen 0:34:37
3 Michiel Huzen 0:35:03
4 Rolf vd Graaf 0:35:38
5 Edwin Wallinga 0:36:48
6 Klaas Jan Kisteman 0:37:04
7 Roelof Schra 0:37:42
8 Olaf Prins 0:38:00
9 Klaas Jan van Lenthe 0:39:27
10 Joas Treffers 0:39:40
11 Edwin vd Berg 0:40:24
12 Frits Bouwkamp 0:40:30
13 Marco Domine 0:40:42
14 Johan de Lange 0:40:50
15 Roelof Rekker 0:42:05
16 Jan Fransen 0:42:28
17 Chris Jan Pol 0:44:05
18 Henk Korterink 0:44:05
19 Jan Bosman 0:44:25
20 Gert Hogenkamp 0:44:53
21 Thijs Mijnheer 0:47:22
22 Robbie Overmars 0:48:26
23 Richard Admiraal 0:48:50
24 Klaas Jan Louw 0:50:28
25 Roelof Sondaar nb
26 Niek Veerman nb
27 Wiebe vd Meulen nb
28 Klaas Jansen nb
29 Robert Jan de Vries nb
30 Henk Koopman nb
3 ronden; dames    
       
       
1 Maud Tol 0:43:52
2 Jetty Tuin 0:44:25
3 Hilde Paarhuis 0:45:10
4 Mirjam Voerman 0:45:54
5 Danielle van Oord 0:46:47
6 Connie Kok 0:47:09
7 Ingrid vd Leur 0:48:26
8 Alice  Mijnheer 0:48:50
9 Annemiek Wursten 0:49:33
10 Marianne Mansman 0:50:28
11 Petra Snel 0:50:38
12 Froukje Halfmouw 0:52:01
13 Ria Smalbrugge 0:52:03
14 Femmie Tuin 0:52:17
15 Liesbeth Kerssies 0:52:33
16 Grietje Kuiper 0:53:09
17 Lubethe Hofstede 0:53:09
18 Anneke Kuiper 0:53:55
19 Jeanette Bosman nb
20 Alien van Zijtveld nb